Hakkımızda

img01

Kral Oto Lastik, 1996 yılında Kahramanmaraşta’ da kurulmuştur. Kral Oto Lastik, kuruluşundan sonra geniş bir müşteri ağına ulaşmıştır. Firmamız, uzun yıllardır otomotiv sektöründe lastik ve jant alanlarında hizmet vermektir.

Başta Continental olmak üzere dünyaca ünlü bir çok lastik markasının satışını yapan firmamız ayrıca uzman servis ekibi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

 

Aracınıza en uygun lastik ve jant çeşitlerini bulabileceğiniz firmamızda ayrıca rot ve balans ayarı, sökme, takma, nitrojen ve hava kontrolü gibi birçok konuda hizmet vermekteyiz.

 

  Kral Oto Lastik, elinde bulundurduğu geniş stok hacmi ile lastikçilik sektöründe kısa zamanda diğer lastik satıcılarının ilgi odağı olmuştur.

Continental Bayisi olarak geride bıraktığımız yıllarda müşteri ağımızı genişleterek ve ürün stoğumuzu arttırarak, gerek Perakende Satış sektöründe gerek Toptan Satış sektöründe sayılı firmalar arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

Kral Oto Lastik elinde bulundurmuş olduğu geniş stok hacmi ile Türkiye’nin her bölgesinde bilinen bir firma olmuş ve ihtiyaçların karşılanması noktasında müşteri memnuniyetini sağlamıştır.


Kral Oto Lastik

Aklınıza takılan her soru için bizlere iletişim sayfamızdaki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz